CENNIK USŁUG

Pełna księgowość online
MIESIĘCZNIE
KWARTALNIE
PÓŁROCZNIE
ROCZNIE
88.00zł / m-c
  • Fakturowanie
  • CRM
  • Księgowość online
  • E-deklaracje i JPK
  • Kasa / Bank
  • Sprawozdania finansowe
  • Wzorce dokumentów
  • Rozliczenia pracownicze
  • Analizy finansowe
  • Księgowy

Podane ceny są cenami netto.

Porównanie pakietów

1 miesiąc testowy,
bez zobowiązań!

Twoja praca jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Testuj za darmo przez 1 miesiąc.

Najważniejsze funkcje aplikacji

Zobacz, co otrzymujesz w ramach pakietu.

FAKTUROWANIE

Wszystkie operacje w aplikacji wykonasz szybko o każdej porze dnia i nocy.

KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

Dla mikro spółek z o.o., którą bez trudu z nami poprowadzisz. Przekonaj się jakie to proste.

WSPARCIE KSIĘGOWE

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania dotyczące księgowości lub spółek zoo - chętnie na nie odpowiemy.

PROSTY CRM

System CRM usprawni kontrolę i planowanie działań w Twoim przedsiębiorstwie.

ANALIZY FINANSOWE

Dostępne pod ręką 24/7. Pełna księgowość to dokładne informacje na temat sytuacji gospodarczej twojej firmy.

GENEROWANIE JPK

Od października 2020 wszyscy podatnicy VAT muszą wysyłać pliki JPK_V7. Pliki te z łatwością wygenerujesz w Fakturomanii.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania

Tak, każdy użytkownik ma zagwarantowany bezpłatny 30-dniowy okres testowy. Oznacza to, że przez 30 dni użytkownik może bezpłatnie korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji.
Po wygaśnięciu okresu testowego konto przechodzi w stan spoczynku. Oznacza to, że jego funkcjonalność zostaje zredukowana jedynie do bezpłatnych opcji, takich jak wystawianie faktur sprzedażowych.
Tak, każdy pakiet płatny w zupełności wystarcza do prowadzenia pełnej księgowości online mikro sp.z o.o.
System nie jest jednak odpowiedni dla działalności, w których występują transakcje przynależne kwalifikacją dla zysków kapitałowych (np. obrót kryptowalutami, papierami wartościowymi, akcjami, udziałami, zyskami z osób prawnych - przychodów, o których mowa m.in. w art. 7b ustwawy z dnia 15 lutego 1992 o podatku dochodowym od osób prawnych) oraz transakcje transgraniczne, w tym podlegające OSS lub IOSS. Taki typ działalności warto jest powierzyć prowadzeniu przez biuro rachunkowe z uwagi na jego znaczne skomplikowanie.
System jest dedykowanym rozwiązaniem dla działalności prowadzonej na terytorium Polski.
Po wygaśnięciu pakietu płatnego funkcjonalność konta zostaje ograniczona do przeglądania wygenerowanych uprzednio dokumentów. Jeżeli przez dalsze 30 dni abonament płatny nie zostanie wykupiony, konto przejdzie do bezpłatnej funcjonalności.
W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących zagadnień technicznych lub księgowych, księgowy pomoże w prawidłowy sposób zakwalifikować rozliczenie, skonfigurować system oraz poinformuje o nietypowych konsekwencjach prawno-podatkowych.
W przypadku pakietu bezpłatnego pracownicy Fakturomanii zawsze udzielą Państwu pomocy z zakresu obsługi technicznej aplikacji.
Wykupienie dostępu do aplikacji skutkuje zawiązaniem umowy drogą elektroniczną na czas oznaczony odpowiadający wybranemu pakietowi. Brak jest kar umownych lub odsetek, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z usług serwisu Fakturomania. W przypadku rezygnacji z serwisu kwota za niewykorzystany czas abonamentu nie podlega jednak zwrotowi.
Aplikacja Fakturomanii jest dedykowana wyłącznie dla osób prawnych - mikro sp. z o.o.
Niniejsze narzędzie umożliwa łatwe rozliczenie niewielkich wielkością podmiotów, prowadzących działalność o charakterze usługowym, handlowym lub usługowo-handlowym na terytorium Polski.