CENNIK USŁUG

Pełna księgowość online
MIESIĘCZNIE
KWARTALNIE
PÓŁROCZNIE
ROCZNIE
99.00zł / m-c
  • Fakturowanie
  • CRM
  • Księgowość online
  • E-deklaracje, JPK i KSeF
  • Kasa / Bank
  • Sprawozdania finansowe
  • Wzorce dokumentów
  • Rozliczenia kadrowe
  • Analizy finansowe
  • Pomoc księgowego

Podane ceny są cenami netto.

Porównanie pakietów

1 miesiąc testowy,
bez zobowiązań!

Twoja księgowość online jeszcze nie była tak prosta.

Testuj bezpłatnie przez 1 miesiąc.

Najważniejsze funkcje aplikacji

Zobacz, co otrzymujesz w ramach pakietu.

FAKTUROWANIE

Wszystkie operacje w aplikacji wykonasz szybko o każdej porze, Fakturomania posiada również integrację z KSeF.

KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

Dla mikro spółek z o.o., którą bez trudu z nami poprowadzisz. Przekonaj się, że jest to możliwe i proste.

WSPARCIE KSIĘGOWE

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz pytania dotyczące księgowości lub spółek zoo - chętnie na nie odpowiemy.

PROSTY CRM

System CRM usprawni kontrolę i planowanie działań w Twoim przedsiębiorstwie.

ANALIZY FINANSOWE

Dostępne pod ręką 24/7. Pełna księgowość to dokładne informacje na temat sytuacji gospodarczej twojej firmy.

JPK i KSeF

Struktury podatkowe z łatwością wygenerujesz w Fakturomanii i przekażesz je do Ministerstwa Finansów.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania

Tak, każdy Użytkownik może skorzystać z bezpłatnego miesięcznego okresu testowego. Oznacza to, że przez miesiąc Użytkownik może bezpłatnie korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji.
Po wygaśnięciu okresu testowego konto przechodzi w stan spoczynku. Oznacza to, że jego funkcjonalność zostaje zredukowana jedynie do bezpłatnej funkcjonalności, którą jest wystawianie faktur sprzedażowych.
Tak, każdy pakiet premium wystarcza do prowadzenia pełnej księgowości online mikro sp. z o.o. Niniejsze narzędzie umożliwia bardzo łatwe rozliczenie niewielkich podmiotów sp. z o.o. których działąlność występuje na terytorium Rzeczypospolitej o charakterze usługowym lub handlowym
Ponad 95% Podatników prowadzących swoje rozliczenie w księgowości Fakturomanii to mali podatnicy, których statystyczne rozliczenie oscyluje w granicach do 30 dokumentów w ujęciu miesięcznym. Z tego względu księgowość z Fakturomanią jest optymalizowana właśnie pod kątem takiej wielkości działalności, tak aby każdy mógł w sposób przystępny i prosty rozliczyć taką mikro sp. z o.o.
System nie jest jednak odpowiedni dla działalności o charakterze produkcyjnym, deweloperskim, transgranicznym lub inwestycyjnym. Z uwagi też na dedykację dla podstawowego obrotu krajowego, w systemie nie są wspierane transakcje o charakterze walutowym lub przynależnym do zysków kapitałowych (np. inwestycje w obrót kryptowalutami, papierami wartościowymi, akcjami, udziałami, zyskami z osób prawnych - przychodów, o których mowa m.in. w art. 7b ustwawy z dnia 15 lutego 1992 o podatku dochodowym od osób prawnych).
System nie jest również odpowiedni dla podmiotów, które posiadają udziały w innych osobach prawnych lub wspólnikami są osoby prawne, lub w których występują transakcje transgraniczne w tym podlegające procedurze OSS lub IOSS za wyjątkiem sporadycznych transakcji zakupowych WNT lub importu usług. Taki typ działalności warto jest powierzyć prowadzeniu przez biuro rachunkowe z uwagi na jego znaczne skomplikowanie.
Po wygaśnięciu pakietu płatnego funkcjonalność konta zostaje ograniczona do przeglądania wygenerowanych uprzednio dokumentów oraz konto zamienia się w konto dla bezpłatnej funcjonalności.
W przypadku zdecydowania się na korzystanie z Fakturomanii, w godzinach od 10 do 16, w przypadku pytań lub wątpliwości nasi księgowi są do Państwa dyspozycji. Jeżeli zatem pojawiają się pytania dotyczące aplikacji, księgowości lub spółek zoo - zachęcamy do kontaktu przez czat, mailowo lub telefonicznie, zawsze udzielamy Państwu wsparcia.
W przypadku pakietu bezpłatnego zespół wsparcia Fakturomanii zawsze udzieli Państwu pomocy z zakresu obsługi technicznej aplikacji.
Wykupienie dostępu do aplikacji skutkuje zawiązaniem umowy drogą elektroniczną na czas oznaczony odpowiadający wybranemu pakietowi. Brak jest kar umownych lub odsetek, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z usług serwisu Fakturomania. W przypadku rezygnacji z serwisu kwota za niewykorzystany czas abonamentu nie podlega jednak zwrotowi.
Aplikacja Fakturomanii jest dedykowana wyłącznie dla osób prawnych - mikro sp. z o.o.