FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Fakturomania to aplikacja webowa służąca prowadzeniu pełnej księgowości online. Nasze rozwiązanie skierowane jest do osób bez wiedzy księgowej. Jeśli chcesz prowadzić własną firmę, ale obawiasz się wysokich kosztów związanych z jej prowadzeniem – nasze rozwiązanie może Cię bardzo zainteresować. Dzięki aplikacji możesz oszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych rocznie.
Pełna księgowość to rozbudowany, precyzyjny i dokładny system ewidencji zdarzeń gospodarczych, będący częścią Rachunkowości. Służy on do kontroli, analizy i generowania informacji na temat sytuacji firmy w danym momencie lub na przestrzeni pewnego okresu.
Nie, rozliczenia księgowe w Fakturomanii nie wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej. Do korzystania z aplikacji wystarczy połączenie z internetem oraz przeglądarka internetowa. Obsługa aplikacji została na tyle uproszczona, aby każdy był w stanie poprowadzić pełną księgowość mikro spółek zoo. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy pomocą.
Aplikacja jest dedykowana jednostkom mikro, które prowadzą działalność w formie spółki z o.o.
Zyskać można bardzo wiele. Dokładna wartość zależy od wielu czynników. Może to być kwota od kilku do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.
W sytuacji gdy wspólników w spółce jest co najmniej dwóch, to żaden z nich nie podlega obowiązkowi ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych. Decyzja o dobrowolnym ubezpieczeniu należy do przedsiębiorcy.
Dla Państwa wygody przygotowany został uniwersalny plan kont oraz polityka rachunkowości, które są generowane automatycznie przez aplikację. Dokumenty te wystarczy wydrukować i podpisać.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT