Zakładanie spółek online

Skorzystaj z naszej pomocy.

Własna firma w formie spółki z o.o. w 3 krokach

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy specjalizują się w prawie handlowym.

DOSTĘPNE WARIANTY

Wszystkie usługi przeprowadzania procedury rejestracji realizowane są przez profesjonalnych pełnomocników - adwokatów lub radców prawnych. Można wyróżnić dwie procedury rejestracji sp. z o.o.:

a) online w systemie S24 przy pomocy uproszczonego wzorca Ministerstwa Sprawiedliwości oraz

b) tradycyjnej przed notariuszem przez zawiązanie umowy szytej na miarę - trwałej na lata, gotowej na polski ład, przygotowanej przez profesjonalnego pełnomocnika.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jeżeli chcesz przystąpić do dalszych działań lub jeżeli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje na temat dalszych czynności. Kontakt jest możliwy poprzez czat, infolinię oraz umieszczony poniżej formularz kontaktowy.

ZAKŁADANIE SPÓŁKI

Ostatni etap zakładania spółki polega na przygotowaniu umowy, wniosku rejestracyjnego do KRS oraz pozostałych niezbędnych dokumentów. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić aktualny status sprawy, by dobrze rozplanować działania biznesowe. Po zawiązaniu umowy przed notariuszem lub uzyskaniu wpisu do KRS już nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć działalność gospodarczą.

Zainteresowany naszą ofertą ?

Skontaktuj się w sprawie dalszych czynności.

Zadzwoń do nas!
233 233 211

Możesz również skontaktować się

poprzez formularz kontaktowy.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

W zależności od regionu Polski, procedura założenia spółki w systemie S24 od jej rozpoczęcia do momentu wpisu w KRS trwa zazwyczaj od 6 do 10 dni roboczych.
Tak, za przeprowadzenie rejestracji spółki otrzymują Państwo fakturę VAT.
Tak, otrzymaną fakturę można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.
W przypadku mikro sp. z o.o., patrząc z perspektywy uproszczeń rozliczeniowych i podatkowych, najkorzystniejszym przypadkiem jest gdy udziałowcem jest osoba fizyczna.
Więcej informacji można odleźć również dziale II pkt 1 wpisu na naszej bazie wiedzy.
Więcej
Wspólnicy spółki z o.o., której struktura właścicielska jest dwu lub ponad dwuosobowa, nie podlegają ZUS. Dany stan rzeczy wynika z braku objęcia obowiązkiem ZUS wspólników w art. 8 ust. 6 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.
Siedzibą spółki jest miejscowość. Siedziba spółki może znajdować się w miejscu zamieszkania - w domu, w lokalu w mieszkaniu, ale też w przestrzeniach wynajmowanych.
Wraz z rejestracją podmiotu niezbędne jest przygotowanie dokumentacji składanej do Urzędu Skarbowego. Co do zasady są to następujące dokumenty: NIP-8, PCC-3 oraz ewentualnie VAT-R w przypadku rejestracji podmiotu w rejestrze VAT jako "czynny podatnik VAT" albo dla celów VATu europejskiego.
Niezbędne jest również przygotowanie umowy najmu lokalu oraz zgłoszenie spółki do CRBR.
Więcej