Zakładasz firmę?

Skorzystaj z naszej pomocy.

Własna firma w 3 krokach

Minimum formalności, błyskawiczna realizacja.

WYBIERZ PAKIET

Nasze usługi oferowane są w formie pakietów. Poniżej znajdują się informacje, które pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz rozszerzyć pakiet, przejdź do następnego kroku i skontaktuj się z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jeżeli chcesz przystąpić do dalszych działań lub jeżeli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje na temat dalszych czynności. Kontakt jest możliwy poprzez czat, infolinię oraz umieszczony poniżej formularz kontaktowy.

ZAKŁADANIE SPÓŁKI

Ostatni etap zakładania spółki polega na przygotowaniu wniosku rejestracyjnego do KRS oraz pozostałych niezbędnych dokumentów. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić aktualny status sprawy, by dobrze rozplanować działania biznesowe. Po uzyskaniu wpisu do KRS już nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć działalność gospodarczą.

Informacje o dostępnych pakietach

Przejrzyste zasady współpracy. Brak ukrytych opłat.

Zainteresowany naszą ofertą ?

Skontaktuj się w sprawie dalszych czynności.

Zadzwoń do nas!
233 233 211

Możesz również skontaktować się

poprzez formularz kontaktowy.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

W zależności od regionu Polski, procedura założenia spółki w systemie S24 od jej rozpoczęcia do momentu wpisu w KRS trwa zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych. Przygotowanie wymaganej dokumentacji rejestracyjnej przez nasze Biuro Rachunkowe trwa natomiast od 1 do 2 dni roboczych.
Tak, za przeprowadzenie rejestracji spółki otrzymują Państwo fakturę VAT.
Tak, otrzymaną fakturę można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.
Wspólnikiem w sp. z o.o może być osoba fizyczna, osoba prawna oraz tzw. ułomne osoby prawne (np: spółka jawna, komandytowa, komandytowo-akcyjna, partnerska).
Wspólnicy spółki z o.o., której struktura właścicielska jest dwu lub ponad dwuosobowa, nie podlegają ZUS. Dany stan rzeczy wynika z braku objęcia obowiązkiem ZUS wspólników w art. 8 ust. 6 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.
Siedzibą spółki jest miejscowość. Siedziba spółki może znajdować się w miejscu zamieszkania - w domu, w lokalu w mieszkaniu, ale też w przestrzeniach wynajmowanych.
Nie, każdy z pakietów obejmuje przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o., aczkolwiek jedynie pakiet rozszerzony zawiera również przygotowanie całej niezbędnej dokumentacji skarbowej - PCC-3, NIP-8, VAT-R oraz ewentualnej umowy najmu lokalu. Ponadto do każdego z pakietów otrzymują Państwo bezpłatnie dodatkowy miesiąc abonamentu w Fakturomanii.